EDU-AKCJA : Obywatele Nauki dla nauczycieli i wykładowców

Home / Aktualności / EDU-AKCJA : Obywatele Nauki dla nauczycieli i wykładowców

EDU-AKCJA : Obywatele Nauki dla nauczycieli i wykładowców

9 marca zainaugurowaliśmy EDU-AKCJĘ, projekt skierowany do nauczycieli i wykładowców. Pierwszy warsztat odbył się w Domu Spotkań z Historią w Warszawie. Atmosfera była znakomita. Obecni na warsztacie nauczyciele historii z warszawskich liceów i techników oraz historycy z Instytutu Historycznego UW to ludzie otwarci, zaangażowani i pełni zapału.

Wspólnie zastanawialiśmy się nad możliwościami współpracy pomiędzy środowiskiem nauczycielskim i akademickim. Podczas pilotażowego warsztatu wykluły się pierwsze obiecujące projekty – będziemy wspierać ich realizację. W zamierzeniu mają one doprowadzić do lepszej komunikacji pomiędzy nauczycielami i wykładowcami oraz stworzenia aktywnie działającego środowiska ponad podziałami na poszczególne etapy edukacji. Ich celem jest również bardziej efektywny rozwój kompetencji ucznia i studenta, nauka samodzielności myślenia i działania, odpowiedzialności za siebie i zespół, w którym pracują.

Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, zapał, gotowość do współpracy. Niedługo zorganizujemy kolejne spotkanie, na którym omówimy nowe tematy i projekty międzyśrodowiskowe. 

[nggallery id=3]

 

 

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.