ON i Fundacja MaMa zapraszają na debatę o rodzicielstwie

Home / Aktualności / ON i Fundacja MaMa zapraszają na debatę o rodzicielstwie

ON i Fundacja MaMa zapraszają na debatę o rodzicielstwie

Obywatele Nauki mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejną z cyklu otwartych debat, tym razem poświęconą rodzicielstwu na uczelni w ramach wspólnej kampanii z Fundacją MaMa
Spotkanie odbędzie się 26 września o godzinie 18-tej w Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” przy ul. Brackiej 20b w Warszawie.

Zbieramy Państwa historie i opinie

W ramach przygotowań do debaty zbieramy Państwa refleksje dotyczące rodzicielstwa na uczelniach. Gromadzimy opowieści od osób, które podczas bycia studentami, doktorantami czy pracownikami zostały rodzicami. Chcielibyśmy się zapytać jak praca i nauka wpływały na Państwa rodzicielstwo, a jak rodzicielstwo wpływało na pracę i naukę. Czy były obecne na uczelni jakieś mechanizmy i/lub rozwiązania, które ułatwiały lub utrudniały łączenie ról? Mają Państwo postulaty lub propozycje zmian, które ułatwiłyby łączenie pracy/nauki z rodzicielstwem? Opinie proszę przesyłać na adres kontakt{at}obywatelenauki.pl w temacie wpisując słowo „rodzice”.

Zapraszamy!

„Rodzice na uczelni”

Będziemy mówić o specyfice rodzicielstwa na uczelniach, o możliwych udogodnieniach i obecnych utrudnieniach. W ramach spotkania wypracujemy 3 postulaty do władz uczelni mające na celu ułatwienie łączenia rodzicielstwa z pracą i nauką.

ul. Bracka 20 b, p. I,  Warszawa
26 września, godzina 18

Panelistami będą:
Sylwia Chutnik z Fundacji MaMa
Beata Kępińska z Fundacji MaMa
Maciej Malicki z IM PAN i ON

Po wystąpieniach panelistów planowana jest dyskusja, do której zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki spotkania. Podczas debaty będzie czynny kącik dla dzieci.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z debatą udziela Małgorzata Perycz, sekretariat ON: kontakt{at}obywatelenauki.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.