Kontakt i Wolontariat

Home / Kontakt i Wolontariat

Kontakt z ON

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, zadać pytanie, podzielić się opinią, a w szczególności jeśli chcesz nam pomóc? Zapraszamy!

sekretariat i nadsyłanie tekstów:
kontakt@obywatelenauki.pl

w sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu:
dr Aneta Pieniądz: +48 609 812 978

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie obywatelanauki.pl są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Wykorzystując je lub ich fragmenty prosimy podać stronę obywatelenauki.pl jako źródło. Wyjątkiem są treści, o których explicite stwierdzono inaczej oraz zawarte w komentarzach użytkowników forum dyskusyjnego, które przynależą ich autorom.

Licencja Creative Commons

Wolontariat w ON

Obywatele Nauki jako inicjatywa potrzebuje różnych rodzajów wsparcia. Zapewne potrzeby będą też zmieniać się w czasie.  Na dziś do głównych potrzeb należą:

– zabieganie o uwagę i zainteresowanie ruchem ON w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w środowisku naukowym i akademckim.Mobilizacja środowiska to cel priorytetowy. Zachęcamy zatem do pomocy w pozyskiwaniu zwolenników podpisujących się pod Manifestem.

– potrzebne są nam też osoby mogące pomóc w kontaktach z poszczególnymi grupami zawodowymi (np. nauczyciele, przedsiębiorcy).

– zbieranie głosów poparcia oraz zabieganie o  zaangażowane ze strony osób i instytucji stanowiących o kształcie nauki w Polsce. Jesteśmy fizycznie zlokalizowani raptem w paru dużych miastach. Duża szansa, że akurat nie w Twoim! Skontaktuj się z ON i pomóż nam dotrzeć do osób i instytucji, do których mamy daleko, albo słabo je znamy. My damy Ci wsparcie, dostarczymy argumentów oraz materiałów.

– osoby kontaktowe w ośrodkach akademickich skłonne współorganizować spotkania ON w swoim mieście. Tylko dzięki współpracy z takim lokalnym koordynatorem uda nam się zorganizować aktywność Obywateli nauki w Waszym ośrodku.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.